Cable Colorway USB - Apple Lightning (braided cloth) 3А 1m gray
Code: CW-CBUL041-GRRelated products
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(189 pcs)
€13,25
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(295 pcs)
€19,99
Product detailed description
Colorway sync and charge cable is a high-tech and irreplaceable accessory. Capable of delivering fast data transfer up to 480m / s and high speed charging thanks to the latest QC 3.0 fast charging technology and protocols.
Rubberized connectors prevent creases and kinks, and the braid reliably protects the cable from damage, which in total will extend its service life. Has built-in protection against surges and overvoltage, thus guaranteeing safe charging of your device.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL041-GR |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 3.0A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | braided cloth |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108612083 |
AC Charger ColorWay Power Delivery Port USB Type-C 20W V2 White
stock
(176 pcs)
€11,35
AC Charger ColorWay Сolorway 6USB (1QC3.0 + 5 AUTO ID) 7A (35W) white
Currently unavailable
€14,33
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
