Cable Colorway USB Apple Lightning (line-drawing) 2.4А 1м white
Code: CW-CBUL027-WHRelated products
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
On stock
(14 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD45W + USB QC3.0 18W) (63W) Black (CW-CHA067PD-BK)
stock
(298 pcs)
€16,49
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(298 pcs)
€19,99
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. The zinc-plated connectors are much stronger and can withstand up to 5 times more connections than analogs, and a special protector will extend the life of the cable and prevent characteristic damage that is almost inevitable during operation
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL027-WH |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Flexible PVC |
| Color: | white |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601247 |
| The item has been sold out… | |
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) white (CW-CHS053PD-WT)
stock
(258 pcs)
€22,25
AC Charger ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB-C white cable Type-C (CW-CHS056PDC-WT)
stock
(472 pcs)
€19,41
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
