Cable Colorway USB Apple Lightning (multicolor) 2.4А 1м
Code: CW-CBUL016-MCRelated products
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
stock
(16 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD45W + USB QC3.0 18W) (63W) Black (CW-CHA067PD-BK)
stock
(295 pcs)
€16,49
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. Externally, the accessory is covered with a layer of nylon coating, making the cable difficult to bend or damage. At the base of each of the connectors is a special seal to prevent bending and tearing in that place. The cable length is 1 meter, which should be enough for comfortable use at home or in the office.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL016-MC |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Rainbow nylon braided |
| Color: | multicolor |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601261 |
AC Charger ColorWay (Type-C PD20W+USB QC3.0 18W) white
Currently unavailable
€12,29
Action
€9,10
–6 %
AC charger 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W) black
stock
(29 pcs)
€8,51
AC Charger ColorWay (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2 White
stock
(33 pcs)
€12,30
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W) - biela (CW-CHS037PD-WT)
stock
(221 pcs)
€21,77
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
