Cable Colorway USB Apple Lightning (PVC) 2.4А 1м black
Code: CW-CBUL024-BKRelated products
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
stock
(22 pcs)
€35,98
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(245 pcs)
€19,99
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(189 pcs)
€13,25
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD45W + USB QC3.0 18W) (63W) Black (CW-CHA067PD-BK)
stock
(245 pcs)
€16,49
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. Reinforced connectors are an order of magnitude stronger and withstand up to 5 times more connections than analogs, and a special protector will extend the life of the cable and prevent typical damage.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL024-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Wear-resistant PVC |
| Color: | black |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601278 |
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) cable Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
stock
(456 pcs)
€23,20
AC Charger ColorWay Power Delivery Port USB Type-C 20W V2 White
stock
(176 pcs)
€11,35
AC Charger ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) cable Type-C (CW-CHS055PDC-WT)
stock
(147 pcs)
€24,61
AC Charger ColorWay (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2 White
stock
(33 pcs)
€12,30
AC Charger ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) cable Type-C&Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
stock
(434 pcs)
€41,19
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
