Cable Colorway USB - Apple Lightning (soft silicone) 2.4A 1m green
Code: CW-CBUL042-GR_OEMRelated products
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(189 pcs)
€13,25
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
stock
(22 pcs)
€35,98
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
stock
(16 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Product detailed description
Designed for synchronization and charging of devices equipped with a connector. Provides fast and safe charging. The cable is universal and widely compatible with devices of most brands. The material of the wire is made of soft-touch silicone, which will prevent tangling and damage to the cable. The cable length is 1 meter, which should be enough for comfortable use at home or in the office.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL042-GR |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | |
| Color: | green |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094908436 |
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (45W) white (CW-CHS042PD-WT)
stock
(630 pcs)
€26,51
AC Charger ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) white (CW-CHS055PD-WT)
stock
(408 pcs)
€23,20
Action
€29,52
–8 %
ColorWay Qi Fast Charger MagSafe Charger 15W for iPhone White
stock
(167 pcs)
€27,06
AC Charger ColorWay (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2 White
stock
(33 pcs)
€12,30
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
