Cable Colorway USB - Apple Lightning (soft silicone) 2.4A 1m purple
Code: CW-CBUL044-PU_OEMRelated products
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Car charger ColorWay 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - blue
Currently unavailable
€9,23
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Product detailed description
Designed for synchronization and charging of devices equipped with a connector. Provides fast and safe charging. The cable is universal and widely compatible with devices of most brands. The material of the wire is made of soft-touch silicone, which will prevent tangling and damage to the cable. The cable length is 1 meter, which should be enough for comfortable use at home or in the office.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL044-PU |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | |
| Color: | purple |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094908443 |
€27,45
–50 %
ColorWay Qi Fast Charger stand for phone Qi 15W Black (CW-CHW31Q-BK) - damaged packing
stock
(1 pcs)
€13,71
New
AC Charger ColorWay GaN Mini 20W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) white (CW-CHS062PD-WT)
stock
(495 pcs)
€12,48
Action
€29,52
–8 %
ColorWay Qi Fast Charger MagSafe Charger 15W for iPhone White
stock
(167 pcs)
€27,06
AC Charger ColorWay (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2 White
stock
(33 pcs)
€12,30
AC Charger ColorWay 2USB (QC3.0 + 2.4A AUTO ID) (30W) white
Currently unavailable
€17,22
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (45W) white (CW-CHS042PD-WT)
stock
(630 pcs)
€26,51
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
