Cable Colorway USB Apple Lightning (zinc alloy) 2.4А 1м blue
Code: CW-CBUL010-BLRelated products
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(189 pcs)
€13,25
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(295 pcs)
€19,99
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
stock
(16 pcs)
€15,14
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
stock
(22 pcs)
€35,98
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. The zinc-plated connectors are much stronger and can withstand up to 5 times more connections than analogs, and a special protector will extend the life of the cable and prevent characteristic damage that is almost inevitable during operation.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUL010-BL |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | Lightning |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Metal case/Nylon braided |
| Color: | blue |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601292 |
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (45W) white (CW-CHS042PD-WT)
stock
(630 pcs)
€26,51
AC Charger ColorWay 1USB AUTO ID 2A (10W) black + cable Lightning
Currently unavailable
€5,65
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
