Cable Colorway USB MicroUSB (metal spring) 2.4А 1м black
Code: CW-CBUM014-BKRelated products
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(298 pcs)
€19,99
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
stock
(16 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. Owing to the metal sheath that protects the wire, the cable is resistant to creases and any other damage. It is flexible enough, but it will not be constantly tangled. Cable connectors are also made of quality material, provide a reliable connection and are much less prone to mashing. High throughput and protection against voltage surges and disconnections make it an ideal assistant in any everyday tasks.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUM014-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Metal braided |
| Color: | black |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601339 |
| The item has been sold out… | |
AC Charger ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) white (CW-CHS055PD-WT)
stock
(408 pcs)
€23,20
AC Charger ColorWay Power Delivery Port USB Type-C 20W V2 White
stock
(179 pcs)
€11,35
€27,45
–50 %
ColorWay Qi Fast Charger stand for phone Qi 15W Black (CW-CHW31Q-BK) - damaged packing
stock
(1 pcs)
€13,71
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
