Cable Colorway USB - MicroUSB (nylon) 2.4А 1m black
Code: CW-CBUM045-BK_OEMRelated products
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
On stock
(16 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(298 pcs)
€19,99
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(185 pcs)
€13,25
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD45W + USB QC3.0 18W) (63W) Black (CW-CHA067PD-BK)
stock
(298 pcs)
€16,49
Product detailed description
A universal cable suitable for syncing and charging devices. Provides fast data transfer capability and also allows you to charge any compatible device via the USB port. The main functional advantage is fast and secure data transfer and charging. Thanks to the nylon braid and rubberized base that protect the wire, the cable is resistant to kinks and any other damage. The cable is flexible but it won't get tangeled all the time. Provides a secure connection and is much less prone to rubbing. It has a high throughput, which makes it an ideal companion for any daily tasks.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUM045-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | |
| Color: | black |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094909020 |
Action
€9,10
–6 %
AC charger 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W) black
stock
(44 pcs)
€8,51
AC Charger ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB-C white cable Type-C (CW-CHS056PDC-WT)
stock
(472 pcs)
€19,41
AC Charger ColorWay GaN Mini 25W PD Port PPS USB-C white cable Type-C (CW-CHS052PDC-WT)
stock
(443 pcs)
€15,14
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) cable Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
stock
(459 pcs)
€23,20
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
