Cable Colorway USB - MicroUSB (spiral) 2.4A 1m black
Code: CW-CBUM051-BKRelated products
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(189 pcs)
€13,25
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD45W + USB QC3.0 18W) (63W) Black (CW-CHA067PD-BK)
stock
(295 pcs)
€16,49
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Car charger ColorWay 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - blue
Currently unavailable
€9,23
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Product detailed description
Cable Colorway (spiral) is a high-quality, high-speed charging and data cable. Well-thought-out design in a spiral shape for comfortable use. Ideal for a car and does not take up much space. Coating nylon sheath provides reliable protection, and a dense braid increases the flexibility of the cable, preventing it from kinking, which in turn makes the cable more durable.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUM051-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 0.35-1.5 m |
| Material: | |
| Color: | black |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094915717 |
Action
€29,52
–8 %
ColorWay Qi Fast Charger MagSafe Charger 15W for iPhone White
stock
(167 pcs)
€27,06
AC Charger ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) cable Type-C&Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
stock
(434 pcs)
€41,19
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C white + cable Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
stock
(476 pcs)
€18,46
Action
€9,10
–6 %
AC charger 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W) black
stock
(37 pcs)
€8,51
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
