Cable Colorway USB MicroUSB (zinc alloy) 2.4А 1м blue
Code: CW-CBUM011-BLRelated products
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
stock
(22 pcs)
€35,98
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(298 pcs)
€19,99
Car charger ColorWay 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - blue
Currently unavailable
€9,23
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Product detailed description
The ColorWay sync cable is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices equipped with a connector. Provides the ability to quickly transfer data, and also allows you to charge any compatible device via a USB port. The main functional advantage is the fast, secure data transfer and charging. The zinc-plated connectors are much stronger and can withstand up to 5 times more connections than analogs, and a special protector will extend the life of the cable and prevent characteristic damage that is almost inevitable during operation
Characteristics:
| Code: | CW-CBUM011-BL |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Metal case/Nylon braided |
| Color: | blue |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601377 |
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W) - biela (CW-CHS037PD-WT)
stock
(221 pcs)
€21,77
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C white + cable Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
stock
(476 pcs)
€18,46
AC Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (45W) black
Currently unavailable
(5 pcs)
€24,61
AC Charger ColorWay GaN3 Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) white (CW-CHS043PD-WT)
stock
(2 pcs)
€24,61
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
