Cable Colorway USB - MicroUSB (zinc alloy + led) 2.4А 1м black
Code: CW-CBUM035-BKRelated products
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(245 pcs)
€19,99
Action
€8,12
–18 %
Car Charger ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black
Currently unavailable
(13 pcs)
€6,62
Car charger ColorWay 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - blue
Currently unavailable
€9,23
Car Charger ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) white
Currently unavailable
€10,48
Car Charger ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) Black (CW-CHA046PD-BK)
stock
(16 pcs)
€15,14
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Car Charger ColorWay 2USB (Power Delivery Port + QC3.0 ) (36W) black
Currently unavailable
€11,64
Product detailed description
Colorway sync cable (zinc alloy + led) has a stylish new design, made of aluminum alloy and wrapped in braided nylon. The cable cover is pleasant to the touch and has increased durability. This is a universal cable that is suitable for syncing and charging devices. Provides fast data transfer capability and also allows you to charge any compatible device via the USB port. Supports fast charging with Quick Charge 3.0 technology, the main functional advantage is fast and secure data transfer and charging. The accessory is equipped with a white LED indicator, it is convenient to use it in the dark.
Characteristics:
| Code: | CW-CBUM035-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
| Material: | Nylon Braided |
| Color: | black |
Features:
|
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108605924 |
AC Charger ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) cable Type-C&Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
stock
(434 pcs)
€41,19
ColorWay Qi Fast Charger stand for phone Qi 10W Blue
Currently unavailable
€22,72
ColorWay Qi Fast Charger stand for phone Qi 15W Black
Currently unavailable
€27,45
New
AC Charger ColorWay GaN Mini 20W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) white (CW-CHS062PD-WT)
stock
(443 pcs)
€12,48
AC Charger ColorWay (Type-C PD20W+USB QC3.0 18W) white
Currently unavailable
€12,29
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
