Cable Colorway USB - MicroUSB 2.4A 25cm black (CW-CBUM048-BK)
Code: CW-CBUM048-BKRelated products
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD35W + USB QC3.0 35W) (70W) Gray (CW-CHA066PD-GR)
stock
(293 pcs)
€15,99
Car Charger ColorWay 48W (30+18W), Gray (CW-CHA065PD-GR)
stock
(292 pcs)
€13,49
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD65W + USB QC3.0 18W) (83W) Black (CW-CHA068PD-BK)
stock
(298 pcs)
€19,99
Car charger ColorWay 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - blue
Currently unavailable
€9,23
Car Charger ColorWay 1USB Quick Charge 3.0 (18W) red
Currently unavailable
€7,16
Car Charger ColorWay 2USB (Type-C PD20W + USB QC3.0 ) (38W) Gray
stock
(181 pcs)
€13,25
Product detailed description
Cable ColorWay is suitable for synchronizing and charging devices equipped with a connector. Provides fast data transfer capability and also allows you to charge any compatible device via the USB port. The main functional advantage is fast and secure data transfer and charging. Ideal for charging power banks and other accessories. It has a compact size, only 25 cm, which will allow you to always take it with you.
Characteristics:
| name: | Cable Colorway USB - MicroUSB 2.4A 25cm black (CW-CBUM048-BK) |
| Code: | CW-CBUM048-BK |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector №1: | USB |
| connector №2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 0.25 m |
| Color: | black |
Additional parameters
| Category: | Cables for mobile phones |
|---|---|
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094911276 |
AC Charger ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C white + cable Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
stock
(465 pcs)
€18,46
New
€27,45
–50 %
ColorWay Qi Fast Charger stand for phone Qi 15W Black (CW-CHW31Q-BK) - damaged packing
stock
(1 pcs)
€13,71
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
