Kábel USB Apple Lightning (line-drawing) 2.4A 1m, white (CW-CBUL027-WH)
Kód: CW-CBUL027-WHSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(285 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port. Pozinkované konektory sú odolnejšie a vydržia až 5-krát viac pripojení ako bežné konektory.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUL027-WH |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC flexibilný |
| Farba: | biela |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601247 |
| Položka bola vypredaná… | |
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 15W, čierny (CW-CHW31Q-BK)
Momentálne nedostupné
€27,45
AC nabíjačka ColorWay GaN3 Pro Power Delivery (USB-A + 2 USB TYPE-C), 65W, čierna, (CW-CHS039PD-BK)
skladom
(527 ks)
€39,77
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS055PD-WT)
skladom
(408 ks)
€23,20
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
