Kábel USB MicroUSB (PVC) 2.4A 1m, black (CW-CBUM025-BK)
Kód: CW-CBUM025-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
Skladom
(16 ks)
€15,14
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(298 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port. Pozinkované konektory sú odolnejšie a vydržia až 5-krát viac pripojení ako bežné konektory.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUM025-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601353 |
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, čierna, (CW-CHS026PD-BK)
skladom
(148 ks)
€11,35
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, čierna, (CW-CHS034PD-BK)
Momentálne nedostupné
(5 ks)
€24,61
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C biela + kábel Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
skladom
(476 ks)
€18,46
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
