Kábel USB Apple Lightning 2.4A, 1m, multicolor (CW-CBUL016-MC)
Kód: CW-CBUL016-MCSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(20 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
€6,62
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
| Kód: | CW-CBUL016-MC |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | dúha |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601261 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, biela (CW-CHS026PD-WT)
skladom
(171 ks)
€11,35
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(223 ks)
€21,77
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, biela, (CW-CHS034PD-WT)
Momentálne nedostupné
€24,61
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
