Kábel USB Apple Lightning (braided cloth) 3.0A, 1m, gray (CW-CBUL041-GR)
Kód: CW-CBUL041-GRSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Podrobný popis
Synchronizačný a nabíjací kábel Colorway. Vďaka podpore QC 3.0 dokáže poskytnúť rýchly prenos dát až 480 m/s a vysokorýchlostné nabíjanie.
Pogumované konektory zabraňujú pokrčeniu a zalomeniu a opletenie spoľahlivo ochráni kábel pred poškodením, čím celkovo predĺži jeho životnosť. Má zabudovanú ochranu proti prepätiu a prepätiu, čo zaručuje bezpečné nabíjanie vášho zariadenia.
| Kód: | CW-CBUL041-GR |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 3.0 A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | opletená látka |
| Farba: | šedá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108612083 |
AC nabíjačka 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W), biela, (CW-CHS013Q-WT)
skladom
(281 ks)
€8,51
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(221 ks)
€21,77
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
