Kábel USB Apple Lightning (kľúčenka) 2.4A 22cm - modrý
Kód: CW-CBUL021-BLSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(20 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(181 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(298 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Podrobný popis
Synchronizačný kábel (kľúčenka) ColorWay je kvalitný kábel, s ktorým nielen rýchlo nabijete smartfón, prenesiete dáta do počítača, ale kábel využijete aj ako kľúčenku. Toto príslušenstvo môžete pripevniť na kľúče alebo batoh a nabíjací kábel budete mať vždy pri sebe.
Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Z vonkajšej strany je príslušenstvo pokryté vrstvou nylonu, vďaka čomu je kábel veľmi odolný. Kovové puzdro kľúčenky chráni konektory pred zlomením a iným poškodením.
| Kód: | CW-CBUL021-BL |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 22 cm |
| Materiál: | nylon, kov |
| Farba: | modrá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601315 |
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) káble Type-C & Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
skladom
(440 ks)
€41,19
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, kábel Type-C (CW-CHS055PDC-WT)
skladom
(137 ks)
€24,61
AC nabíjačka 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W), biela, (CW-CHS013Q-WT)
skladom
(292 ks)
€8,51
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
