Kábel USB Apple Lightning (kľúčenka) 2.4A 22cm - modrý
Kód: CW-CBUL021-BLSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(295 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Podrobný popis
Synchronizačný kábel (kľúčenka) ColorWay je kvalitný kábel, s ktorým nielen rýchlo nabijete smartfón, prenesiete dáta do počítača, ale kábel využijete aj ako kľúčenku. Toto príslušenstvo môžete pripevniť na kľúče alebo batoh a nabíjací kábel budete mať vždy pri sebe.
Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Z vonkajšej strany je príslušenstvo pokryté vrstvou nylonu, vďaka čomu je kábel veľmi odolný. Kovové puzdro kľúčenky chráni konektory pred zlomením a iným poškodením.
| Kód: | CW-CBUL021-BL |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 22 cm |
| Materiál: | nylon, kov |
| Farba: | modrá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601315 |
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(221 ks)
€21,77
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS055PD-WT)
skladom
(408 ks)
€23,20
AC nabíjačka 6xUSB (1xQC3.0 + 5xAUTO ID) 7A, 35W, biela (CW-CHS019Q-WT)
Momentálne nedostupné
€14,33
AC nabíjačka (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2, čierna (CW-CHS025QPD-BK)
Momentálne nedostupné
€12,30
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
