Kábel USB Apple Lightning (nylon) 2.4A, 1m, black (CW-CBUL045-BK)
Kód: CW-CBUL045-BK_OEMSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(192 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
Skladom
(14 ks)
€15,14
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(181 ks)
€13,25
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUL045-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylon |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094908016 |
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(223 ks)
€21,77
Novinka
€22,72
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 10W (CW-CHW30Q-BL) - modrý, poškodený obal
skladom
(1 ks)
€11,35
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C biela + kábel Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
skladom
(472 ks)
€18,46
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
