Kábel USB Apple Lightning (PVC + LED) 2.4A 1m, black (CW-CBUL034-BK)
Kód: CW-CBUL034-BKSúvisiaci tovar
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(285 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
Momentálne nedostupné
€15,99
Podrobný popis
Synchronizačný kábel Colorway (PVC + Led) má nový štýlový dizajn, vyrobený z hliníkovej zliatiny, pokrytý PVC a opletením. Kryt kábla je príjemný na dotyk a má zvýšenú odolnosť. Ide o univerzálny kábel, ktorý je vhodný na synchronizáciu a nabíjanie zariadení vybavených konektorom Apple Lightning. Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež vám umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Podporuje rýchle nabíjanie pomocou technológie Quick Charge 3.0. Hlavnou funkčnou výhodou je rýchly a bezpečný prenos dát a nabíjanie. Kábel je vybavené modrým LED indikátorom pre ľahšiu manipuláciu v tme.
| Kód: | CW-CBUL034-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108605863 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(221 ks)
€21,77
AC nabíjačka GaN3 Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) biela, (CW-CHS043PD-WT)
skladom
(2 ks)
€24,61
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB-C biela, kábel Type-C (CW-CHS056PDC-WT)
skladom
(472 ks)
€19,41
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery GaN (2USB-A + 2USB TYPE-C) (100W), čierna, (CW-CHS041PD-BK)
skladom
(86 ks)
€62,50
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W) čierna+kábel Type-C, 1m (CW-CHS012CC-BK)
Momentálne nedostupné
€5,65
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
