Kábel USB Apple Lightning (spiral) 2.4A, 1m, black (CW-CBUL051-BK)
Kód: CW-CBUL051-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Podrobný popis
Kvalitný vysokorýchlostný nabíjací a dátový kábel. Premyslený dizajn v špirálovom tvare pre pohodlné používanie.
Ideálne do auta, nezaberie veľa miesta. Nylonový povrch poskytuje spoľahlivú ochranu a husté opletenie zvyšuje flexibilitu kábla.
| Kód: | CW-CBUL051-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylon |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094915700 |
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery (2USB-A + 2USB TYPE-C), 65W, čierna (CW-CHS040PD-BK)
skladom
(208 ks)
€39,77
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, biela, (CW-CHS034PD-WT)
skladom
(9 ks)
€24,61
AC nabíjačka GaN3 Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) biela, (CW-CHS043PD-WT)
skladom
(2 ks)
€24,61
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, čierna, (CW-CHS033PD-BK)
skladom
(236 ks)
€13,81
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
AC nabíjačka 6xUSB (1xQC3.0 + 5xAUTO ID) 7A, 35W, biela (CW-CHS019Q-WT)
Momentálne nedostupné
€14,33
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS053PD-WT)
skladom
(758 ks)
€22,25
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
