Kábel USB MicroUSB (braided cloth) 3A 1m, gray (CW-CBUM041-GR)
Kód: CW-CBUM041-GRSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(295 ks)
€16,49
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Podrobný popis
Synchronizačný a nabíjací kábel Colorway. Vďaka podpore QC 3.0 dokáže poskytnúť rýchly prenos dát až 480 m/s a vysokorýchlostné nabíjanie.
Pogumované konektory zabraňujú pokrčeniu a zalomeniu a opletenie spoľahlivo ochráni kábel pred poškodením, čím celkovo predĺži jeho životnosť. Má zabudovanú ochranu proti prepätiu a prepätiu, čo zaručuje bezpečné nabíjanie vášho zariadenia.
| Kód: | CW-CBUM041-GR |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync,nabíjanie |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 3.0A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | opletená látka |
| Farba: | šedá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108612090 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka (Type-C PD + USB QC3.0) 20W V2, čierna (CW-CHS025QPD-BK)
Momentálne nedostupné
€12,30
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, biela, (CW-CHS034PD-WT)
skladom
(9 ks)
€24,61
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), biela, (CW-CHS015-WT)
skladom
(568 ks)
€6,15
AC nabíjačka 1xUSB Quick Charge 3.0 (18W), biela, (CW-CHS013Q-WT)
skladom
(281 ks)
€8,51
AC nabíjačka 6xUSB (1xQC3.0 + 5xAUTO ID) 7A, 35W, biela (CW-CHS019Q-WT)
Momentálne nedostupné
€14,33
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS053PD-WT)
skladom
(758 ks)
€22,25
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
