Kábel USB MicroUSB (head metal) 2.4A 1m, black (CW-CBUM046-BK)
Kód: CW-CBUM046-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(285 ks)
€16,49
Podrobný popis
Navrhnuté na nabíjanie a synchronizáciu. Kábel je vyrobený z odolného materiálu. Kovové konektory zabránia zalomeniu a poškodeniu. Zvýšená odolnosť.
Dĺžka kábla je 1 meter, čo je dostatočné pre pohodlné používanie.
| Kód: | CW-CBUM046-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094908467 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(221 ks)
€21,77
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, biela, (CW-CHS033PD-WT)
skladom
(462 ks)
€13,81
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
AC nabíjačka ColorWay GaN3 Pro Power Delivery (USB-A + 2 USB TYPE-C), 65W, čierna, (CW-CHS039PD-BK)
skladom
(527 ks)
€39,77
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, biela (CW-CHS026PD-WT)
skladom
(176 ks)
€11,35
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
