Kábel USB MicroUSB (metal spring) 2.4A 1m - black
Kód: CW-CBUM014-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(197 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(185 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(298 ks)
€19,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(298 ks)
€16,49
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
Kvalitný a vysoko odolný kábel s kovovým opletením.
| Kód: | CW-CBUM014-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync,nabíjanie |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | kovovové opletenie |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601339 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) biela (CW-CHS058PD-WT)
skladom
(475 ks)
€40,25
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery (2USB-A + 2USB TYPE-C), 65W, čierna (CW-CHS040PD-BK)
skladom
(208 ks)
€39,77
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, čierna, (CW-CHS034PD-BK)
Momentálne nedostupné
(5 ks)
€24,61
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
