Kábel USB MicroUSB (PVC + LED) 2.4A 1m, black (CW-CBUM034-BK)
Kód: CW-CBUM034-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Podrobný popis
Synchronizačný kábel Colorway (PVC + Led) má nový štýlový dizajn, vyrobený z hliníkovej zliatiny, pokrytý PVC a opletením. Kryt kábla je príjemný na dotyk a má zvýšenú odolnosť. Ide o univerzálny kábel, ktorý je vhodný na synchronizáciu a nabíjanie zariadení vybavených konektorom MicroUSB. Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež vám umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Podporuje rýchle nabíjanie pomocou technológie Quick Charge 3.0. Hlavnou funkčnou výhodou je rýchly a bezpečný prenos dát a nabíjanie. Kábel je vybavené modrým LED indikátorom pre ľahšiu manipuláciu v tme.
| Kód: | CW-CBUM034-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108605870 |
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, čierna, (CW-CHS033PD-BK)
skladom
(236 ks)
€13,81
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS053PD-WT)
skladom
(758 ks)
€22,25
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS055PD-WT)
skladom
(408 ks)
€23,20
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) káble Type-C & Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
skladom
(434 ks)
€41,19
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), biela, (CW-CHS015-WT)
skladom
(568 ks)
€6,15
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W), čierna, (CW-CHS012-BK)
skladom
(148 ks)
€5,67
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
