Kábel USB MicroUSB (soft silicone) 2.4A 1m, green (CW-CBUM042-GR)
Kód: CW-CBUM042-GRSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
Skladom
(16 ks)
€15,14
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(298 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Podrobný popis
Kábel pre synchronizáciu a nabíjanie zariadení vybavených konektorom MicroUSB.
Poskytuje rýchle a bezpečné nabíjanie. Kábel je univerzálny a široko kompatibilný so zariadeniami väčšiny značiek.
Materiál káblu je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý zabráni zamotaniu a prípadnému poškodeniu kábla. Dĺžka kábla je 1 meter, čo je dostačujúce na pohodlné používanie doma alebo v kancelárii.
| Kód: | CW-CBUM042-GR |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync,nabíjanie |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | mäkký silikón |
| Farba: | zelená |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094909051 |
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, s káblom Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
skladom
(459 ks)
€23,20
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, biela (CW-CHS026PD-WT)
skladom
(174 ks)
€11,35
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), biela, (CW-CHS015-WT)
skladom
(568 ks)
€6,15
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) biela (CW-CHS058PD-WT)
skladom
(475 ks)
€40,25
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
