Kábel USB MicroUSB (soft silicone) 2.4A 1m, yellow (CW-CBUM043-Y)
Kód: CW-CBUM043-YSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(285 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
Momentálne nedostupné
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Podrobný popis
Kábel pre synchronizáciu a nabíjanie zariadení vybavených konektorom MicroUSB.
Poskytuje rýchle a bezpečné nabíjanie. Kábel je univerzálny a široko kompatibilný so zariadeniami väčšiny značiek.
Materiál káblu je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý zabráni zamotaniu a prípadnému poškodeniu kábla. Dĺžka kábla je 1 meter, čo je dostačujúce na pohodlné používanie doma alebo v kancelárii.
| Kód: | CW-CBUM043-Y |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync,nabíjanie |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | mäkký silikón |
| Farba: | žltá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094909044 |
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS055PD-WT)
skladom
(408 ks)
€23,20
AC nabíjačka ColorWay GaN3 Pro Power Delivery (USB-A + 2 USB TYPE-C), 65W, čierna, (CW-CHS039PD-BK)
skladom
(527 ks)
€39,77
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) biela (CW-CHS058PD-WT)
skladom
(458 ks)
€40,25
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, biela, (CW-CHS033PD-WT)
skladom
(462 ks)
€13,81
AC nabíjačka Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (30W), čierna, (CW-CHS037PD-WT)
skladom
(221 ks)
€21,77
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
