Kábel USB MicroUSB Spiral 2.4A 1m, black (CW-CBUM051-BK)
Kód: CW-CBUM051-BKSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Podrobný popis
Kvalitný vysokorýchlostný nabíjací a dátový kábel. Premyslený dizajn v špirálovom tvare pre pohodlné používanie.
Ideálne do auta, nezaberie veľa miesta. Nylonový povrch poskytuje spoľahlivú ochranu a husté opletenie zvyšuje flexibilitu kábla.
| Kód: | CW-CBUM051-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync,nabíjanie |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094915717 |
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, čierna, (CW-CHS034PD-BK)
skladom
(5 ks)
€24,61
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 4.8A (24W), čierna (CW-CHS016-BK)
skladom
(57 ks)
€13,25
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, s káblom Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
skladom
(456 ks)
€23,20
AC nabíjačka ColorWay GaN3 Pro Power Delivery (USB-A + 2 USB TYPE-C), 65W, čierna, (CW-CHS039PD-BK)
skladom
(527 ks)
€39,77
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W), čierna, (CW-CHS012-BK)
skladom
(148 ks)
€5,67
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
