Kábel USB MicroUSB (zink alloy + LED) 2.4A 1m, black (CW-CBUM035-BK)
Kód: CW-CBUM035-BKSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(245 ks)
€19,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(191 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Podrobný popis
Synchronizačný kábel Colorway (zliatina zinku + led) má štýlový dizajn. Je vyrobený z hliníkovej zliatiny a obalený pleteným nylonom. Kryt kábla je príjemný na dotyk a má zvýšenú odolnosť. Ide o univerzálny kábel, ktorý je vhodný na synchronizáciu a nabíjanie zariadení. Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež vám umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Podporuje rýchle nabíjanie pomocou technológie Quick Charge 3.0, hlavnou funkčnou výhodou je rýchly a bezpečný prenos dát a nabíjanie. Príslušenstvo je vybavené bielym LED indikátorom, čím sa vylepšuje manipulácia v tme.
| Kód: | CW-CBUM035-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108605924 |
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W) čierna+kábel Type-C, 1m (CW-CHS012CC-BK)
Momentálne nedostupné
€5,65
AC nabíjačka GaN3 Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) biela, (CW-CHS043PD-WT)
skladom
(2 ks)
€24,61
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W) čierna + kábel Lightning, 1m, (CW-CHS012CL-BK)
Momentálne nedostupné
€5,65
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB-C biela, kábel Type-C (CW-CHS056PDC-WT)
skladom
(472 ks)
€19,41
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
€27,45
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 15W, čierny (CW-CHW31Q-BK) - poškodený obal
skladom
(1 ks)
€13,71
€22,72
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 10W (CW-CHW30Q-BL) - modrý, poškodený obal
skladom
(1 ks)
€11,35
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
