Kábel USB MicroUSB 2.4A 1m, multicolor (CW-CBUM017-MC)
Kód: CW-CBUM017-MCSúvisiaci tovar
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
skladom
(16 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
Momentálne nedostupné
€15,99
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(285 ks)
€16,49
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
| Kód: | CW-CBUM017-MC |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | dúha |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601346 |
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery GaN (2USB-A + 2USB TYPE-C) (100W), čierna, (CW-CHS041PD-BK)
skladom
(86 ks)
€62,50
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD PPS USB-C biela (CW-CHS049PD-WT)
skladom
(495 ks)
€24,99
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W), čierna, (CW-CHS012-BK)
skladom
(148 ks)
€5,67
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, biela (CW-CHS026PD-WT)
skladom
(176 ks)
€11,35
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
