Kábel USB MicroUSB 2.4A 1m, multicolor (CW-CBUM017-MC)
Kód: CW-CBUM017-MCSúvisiaci tovar
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
(13 ks)
€6,62
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(295 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
| Kód: | CW-CBUM017-MC |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | dúha |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601346 |
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, kábel Type-C (CW-CHS055PDC-WT)
skladom
(147 ks)
€24,61
€27,45
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 15W, čierny (CW-CHW31Q-BK) - poškodený obal
skladom
(1 ks)
€13,71
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela (CW-CHS053PD-WT)
skladom
(758 ks)
€22,25
AC nabíjačka GaN3 Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (33W) biela, (CW-CHS043PD-WT)
skladom
(2 ks)
€24,61
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
