Kábel USB MicroUSB 2.4A, 25cm, black (CW-CBUM048-BK)
Kód: CW-CBUM048-BKSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Podrobný popis
Kábel ColorWay je vhodný na synchronizáciu a nabíjanie zariadení. Poskytuje možnosť rýchleho prenosu dát a tiež vám umožňuje nabíjať akékoľvek kompatibilné zariadenie cez port USB. Hlavnou funkčnou výhodou je rýchly a bezpečný prenos dát a nabíjanie. Ideálne na nabíjanie mobilov, powerbank-ov a ďalšieho príslušenstva. Má kompaktné rozmery, iba 25 cm, čo vám umožní vziať si ho vždy so sebou.
| Kód: | CW-CBUM048-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 0,25 m |
| Materiál: | nylonové opletenie |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094911276 |
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), biela, (CW-CHS015-WT)
skladom
(568 ks)
€6,15
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB-C biela + kábel Type-C (CW-CHS054PDC-WT)
skladom
(476 ks)
€18,46
AC nabíjačka 2xUSB QC3.0 + 2.4A AUTO ID (30W) biela, (CW-CHS021Q-WT)
Momentálne nedostupné
€17,22
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, biela, (CW-CHS033PD-WT)
skladom
(462 ks)
€13,81
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), čierna (CW-CHS015-BK)
skladom
(1120 ks)
€6,15
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
