USB hub (dokovacia stanica) ColorWay USB-C 6v1 Type C PD 100W/USB3.0х3/HDMI 4К/RJ45 (CW-HUB02)
Kód: CW-HUB02
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
Pozor! Dokovacia stanica s výstupmi HDMI, Type-C PD 100W by mala fungovať s väčšinou zariadení (notebooky, smartfóny, tablety) s portom Type-C. Je však potrebné venovať pozornosť niekoľkým bodom:
Podpora napájania (PD): Ak plánujete používať nabíjací dok cez Typ-C, uistite sa, že vaše zariadenie podporuje napájanie. Tiež sa uistite, že maximálny nabíjací výkon podporovaný vaším zariadením je kompatibilný s dokovacou stanicou (v tomto prípade nie viac ako 100 W).
Technické parametre:
Názov: USB hub (dokovacia stanica) ColorWay USB-C 6v1 Type C PD 100W/USB3.0х3/HDMI 4К/RJ45
Kód: CW-HUB02
Výrobca: ColorWay
Typ: USB hub
Vstup: DC 5V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓5A
Vstupné porty: DC 5V⎓0,9A
Výstupné porty: 1xUSB C, 1xHDMI, 3xUSB A 3.0, 1xRJ45
konektor č. 1: Typ-C
Maximálny prúd: 5A
Dĺžka kábla: 0,17 m
Materiál: hliníková zliatina
Farba:sivá
Rozmery: 42x112,5x16,5mm
Vlastnosti:
  • USB Type-C: Power Delivery (PD) 3.0: Podporuje výkon až 100 W na rýchle nabíjanie notebooku a iných zariadení.
  • Prenos dát: Rýchlosť až 480 Mbps, zaisťuje rýchlu výmenu informácií medzi zariadeniami.
  • HDMI: Podporuje zobrazenie UHD 4K videa pri 30 Hz, čo zaisťuje vysokokvalitný obraz pre prácu aj zábavu.