Kábel USB Apple Lightning (PVC) 2.4A, 1m, black (CW-CBUL024-BK)
Kód: CW-CBUL024-BKSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port. Pozinkované konektory sú odolnejšie a vydržia až 5-krát viac pripojení ako bežné konektory.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUL024-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601278 |
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, čierna, (CW-CHS033PD-BK)
skladom
(236 ks)
€13,81
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), čierna (CW-CHS015-BK)
skladom
(1120 ks)
€6,15
AC nabíjačka ColorWay GaN3 Pro Power Delivery (USB-A + 2 USB TYPE-C), 65W, čierna, (CW-CHS039PD-BK)
skladom
(527 ks)
€39,77
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, biela, (CW-CHS033PD-WT)
skladom
(462 ks)
€13,81
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), biela, (CW-CHS015-WT)
skladom
(568 ks)
€6,15
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 35W PD Port PPS USB-C biela, kábel Type-C (CW-CHS056PDC-WT)
skladom
(472 ks)
€19,41
AC nabíjačka 6xUSB (1xQC3.0 + 5xAUTO ID) 7A, 35W, biela (CW-CHS019Q-WT)
Momentálne nedostupné
€14,33
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
