Kábel USB MicroUSB (line-drawing) 2.4A 1m, white (CW-CBUM028-WH)
Kód: CW-CBUM028-WHSúvisiaci tovar
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Nabíjačka do Auta Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (100W) Black (CW-CHA044PD-BK)
skladom
(22 ks)
€35,98
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(295 ks)
€16,49
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port. Pozinkované konektory sú odolnejšie a vydržia až 5-krát viac pripojení ako bežné konektory.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUM028-WH |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | PVC flexibilný |
| Farba: | biela |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601322 |
| Položka bola vypredaná… | |
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W) čierna + kábel Lightning, 1m, (CW-CHS012CL-BK)
Momentálne nedostupné
€5,65
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C, 45W, čierna, (CW-CHS034PD-BK)
skladom
(5 ks)
€24,61
Novinka
Nabíjačka ColorWay GaN Mini 100W PD PPS USB (2× USB-C + 1× USB-A) biela (CW-CHS061PD-WT)
skladom
(258 ks)
€44,99
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) káble Type-C & Lightning (CW-CHS058PDCL-WT)
skladom
(434 ks)
€41,19
€22,72
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 10W (CW-CHW30Q-BL) - modrý, poškodený obal
skladom
(1 ks)
€11,35
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, s káblom Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
skladom
(456 ks)
€23,20
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
