Kábel USB Apple Lightning (zink alloy) 2.4A 1m, blue (CW-CBUL010-BL)
Kód: CW-CBUL010-BLSúvisiaci tovar
Akcia
€8,12
–18 %
Nabíjačka do Auta ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) červeno-čierna (CW-CHA026-BK)
Momentálne nedostupné
€6,62
Nabíjačka do Auta ColorWay Power Delivery Port PPS USB (USB-A + USB-C) (60W) čierna (CW-CHA046PD-BK)
Skladom
(14 ks)
€15,14
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - biela
Momentálne nedostupné
€10,48
Autonabíjačka ColorWay 2× USB (USB-C PD 45 W + USB QC 3.0 18 W), čierna, CW-CHA067PD-BK
skladom
(298 ks)
€16,49
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(298 ks)
€19,99
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
Pozinkované konektory sú oveľa pevnejšie a vydržia až 5-krát viac spojení ako štandardné konektory a špeciálna ochrana predĺži životnosť kábla a zabráni. poškodeniu.
| Kód: | CW-CBUL010-BL |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | Lightning |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | kovové puzdro/nylonové opletenie |
| Farba: | modrá |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823108601292 |
Novinka
€27,45
–50 %
ColorWay Qi rýchlo nabíjací stojan pre mobily 15W, čierny (CW-CHW31Q-BK) - poškodený obal
skladom
(1 ks)
€13,71
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 25W PD Port PPS USB-C biela, s káblom USB-C (CW-CHS052PDC-WT)
skladom
(437 ks)
€15,14
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
