Kábel USB MicroUSB (nylon) 2.4A 1m, black (CW-CBUM045-BK)
Kód: CW-CBUM045-BK_OEMSúvisiaci tovar
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 65 W + USB QC 3.0 18 W) čierna, CW-CHA068PD-BK
skladom
(295 ks)
€19,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB AUTO ID 2.4A, 12W, biela (CW-CHA009-WT)
skladom
(195 ks)
€5,20
Autonabíjačka ColorWay 2x USB (USB-C PD 35 W + USB QC 3.0 35 W) sivá, CW-CHA066PD-GR
skladom
(293 ks)
€15,99
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB QuickCharge 3.0 (36W) - modrá
Momentálne nedostupné
€9,23
Nabíjačka do Auta CW 2USB ( 1xType-C PD + 1x USB QC 3.0 ) 38W, šedá (CW-CHA029PD-GR)
skladom
(189 ks)
€13,25
Nabíjačka do Auta CW 2xUSB Power Delivery Port + QC3.0 (36W) Type-C
Momentálne nedostupné
€11,64
Podrobný popis
ColorWay dátový (synchronizačný) a nabíjací kábel umožňuje rýchly prenos údajov a rýchle nabíjanie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia cez USB port.
Zvýšená ochrana voči opotrebeniu.
| Kód: | CW-CBUM045-BK |
| Výrobca: | ColorWay |
| Typ: | sync |
| Konektor č.1: | USB |
| Konektor č.2 | MicroUSB |
| Maximálny prúd: | 2.4A |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Materiál: | nylon |
| Farba: | čierna |
Box balenie v krabičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | KÁBLE K MOBILNÝM ZARIADENIAM |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4823094909020 |
AC nabíjačka ColorWay s Power Delivery port PPS USB Type-C 25W, biela, (CW-CHS033PD-WT)
skladom
(462 ks)
€13,81
AC nabíjačka 1xUSB AUTO ID 2.0A (10W), čierna, (CW-CHS012-BK)
skladom
(148 ks)
€5,67
AC nabíjačka 6xUSB (1xQC3.0 + 5xAUTO ID) 7A, 35W, biela (CW-CHS019Q-WT)
Momentálne nedostupné
€14,33
AC nabíjačka ColorWay GaN Mini 30W PD Port PPS USB (Type-C PD + USB QC4.0) biela, s káblom Type-C (CW-CHS053PDC-WT)
skladom
(456 ks)
€23,20
AC nabíjačka ColorWay Power Delivery Port USB Type-C, 20W, V2, čierna, (CW-CHS026PD-BK)
skladom
(145 ks)
€11,35
AC nabíjačka 2xUSB AUTO ID 2.1A (10W), čierna (CW-CHS015-BK)
skladom
(1120 ks)
€6,15
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
